ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, аби Ваша робота в Інтернеті, по можливості, була максимально приємною і корисною, аби Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, що пропонує Інтернет.

Особиста інформація користувачів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час), переважно, використовується для підготовки продуктів або послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім особам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, про які йдеться у «Згоді з розсилкою»

Які дані збираються на сайті
При добровільній реєстрації на отримання розсилки «Інсайдер інтернет підприємця» ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані
Ім'я використовується для звернення особисто до Вас, а ваш e-mail для відправки вам листів-розсилок, новин про тренінги, корисних матеріалів, комерційних пропозицій. Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов, окрім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства. Ваше ім'я та e-mail знаходяться на захищених серверах сервісу getresponse.com і використовуються відповідно до його політики конфіденційності.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, яке можна знайти в кожному листі.

Як ці дані використовуються
На сайті www.jador.ua використовуються кукі (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Google Analytics.

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, функціональних можливостей і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для користувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, аби він блокував всі файли cookie або звітував про відправлення цих файлів. При цьому слід враховувати, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються
Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернеті.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашою Політикою конфіденційністі, нормами та інструкціями.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів для її захиститу.

Ми рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів безпеки під час перебування в мережі Інтернет. Створені нами сервіси послуг і веб-сайти передбачають заходи захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни нашої політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримаєте електронного листа на Ваш e-mail.

Для зв'язку з адміністратором сайту щодо будь-яких питань - ви також можете надіслати листа на e-mail: jador.online@gmail.com